Andersenschool

Team

 

Eelco Kosterman, directeur (directie@andersenschool.eu)

Stefanie Koedam – van der Wijngaart, coordinator zorg (ib@andersenschool.eu)
Rob van Loenen, administratief medewerker (adm@andersenschool.eu)
Margriet Timmermans, facilitair medewerker (margriet@andersenschool.eu)
Marloes Scherpenzeel, vakleerkracht bewegingsonderwijs (marloess@andersenschool.eu)

Reguliere afdeling
Priscilla Ching-Yong, coordinator reguliere afdeling (priscilla@andersenschool.eu)

Linda Vogel, onderbouwcoordinator en leerkracht (linda@andersenschool.eu)
Claire van Noppen, leerkracht (claire@andersenschool.eu)
Petra van Harten, ict coordinator en leerkracht (petra@andersenschool.eu)
Marloes Hollanders (marloesh@andersenschool.eu)
Susan de Klerk (susan@andersenschool.eu)
Anouk Groot, leerkracht (anouk@andersenschool.eu)
Ilona van der Heijden (ilona@andersenschool.eu)
Valeska Pauw, leerkracht (valeska@andersenschool.eu)
Niels Roest, leerkracht (nielsr@andersenschool.eu)

HB afdeling
Marlous de Beer, coordinator hb afdeling (marlous@andersenschool.eu)

Esther Janmaat, leerkracht (esther@andersenschool.eu)
Mirjam Jager, leerkracht (mirjam@andersenschool.eu)
Marielle van Es, leerkracht (marielle@andersenschool.eu)
Marjo Hendriksen, leerkracht (marjo@andersenschool.eu)
Annieka van den Bogaard, leerkracht (annieka@andersenschool.eu)
Niels Meesters, leerkracht (nielsm@andersenschool.eu)
Jeanine Vos, leerkracht (jeanine@andersenschool.eu)